40 km minant pedalus

Anksti atsikėlus ir greit papusryčiavus išsiruošėme į „Inca jungle“ žygį. 7 val. 30 min. mes jau prie pat agentūros, bet aplink nieko nėra. Mūsų visa tai nebestebina ir suprasdami, kad gidas su visu autobusu vėluoja, kantriai imame laukti.

Po kokių 10 – 15 minučių pasirodo jaunas vyras, šaukiantis „Inca jungle“ (primenu: už visa tai sumokėjome 230 dol./žm.). Supratę, kad tai mums, susėdame į autobusiuką ir važiuojame per miesto centrą, pekeliui surinkdami būsimo žygio bendrakeleivius, po truputį užpildydami transporto priemonę. Taip autobuse atsirado porelė iš Rumunijos, 3 keleiviai iš Izraelio, 1 mergina iš Anglijos ir 1 vaikinas iš Škotijos. Sunkiai kildami aukštyn siauromis miesto gatvelėmis pasiekėme garažiuką, kuriame stovėjo mūsų dviračiai. Darbininkai greit juos visus sukėlė ant stogo, pasidalino pinigus ir išsiskirstė. Naujasis mūsų gidas buvo vardu Hugo, dievinantis futbolą ir labai linksmas vyrukas greit papasakojo ką šiandien darysime ir pristatė savo draugą vairuotoją, Andų Šumacherį, kuris tikrai puikiai kilo ir leidosi serpantinais. Po geros valandos pasiekėme 4250 m. aukštį virš jūros lygio, kur debesys jau buvo mums po kojomis ir pūtė žvarbus vėjas, tad prireikė striukių. Sustoję aišktelėje pasidalinome dviračiais, apsivilkome ryškias liemenes, užsidėjome šalmus ir pradėjome leistis į apačią vingiuotu keliu prieš tai keletą kokos lapų susidėję į burną.

40 km dviraciais 2

Aš greit juos išspjoviau, nes buvo baisiai kartūs, o Giedrius vis dar laikėsi,  mėgindamas juos kramtyti. Aukštikalnių poveikio nesijaučia, nes jau esame buvę panašiame lygyje, tad aklimatizavomės greit.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.