Niujorkas I (25 diena)

Triukšmingas, sparčiai besivystantis ir nuolat pulsuojantis energija. Galbūt tik Walt Whitman poema kalbanti apie tipiškas šio miesto vietas, nuo kuklios kiaurymės, esančios sienoje iki didingų pastatų galėtų tiksliai apibūdinti Niujorko miestą. Jis vis dar išlieka vienu iš pagrindinių mados, teatro, maisto, muzikos, spaudos, reklamos bei finansų centru. Atvykus čia pirmą kartą, pasijunti  lyg kino juostoje su daugybe iššūkių ir netikėtų atradimų.

Nuo Taimso aikštės (Time Square) iki sunkiai pastebimo namo kampo Bronkse (Bronx). Nuo Brukline (Brooklyn) gyvenančios rusų bendruomenės, įsikūrusios netoli Braitono paplūdimio (Brighton Beach) iki mini Pietų Amerikos Kvinse (Queens). Visa tai telpa į vieną žodį – Niujorkas.

Štai ir baigiasi mūsų kelionė po neribotų galimybių šalį. Liko vos viena diena ir teks grįžti namo. Širdis džiaugiasi, bet kartu ir liūdi, juk dar tiek daug nepamatyta ir nepažinta, tiek daug planų liko neįgyvendintų, o laikas skaičiuoja paskutines minutes. Kad ir kaip ten bebūtų, reikia tikėti, jog vieną dieną čia dar sugrįšime.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.