Tokyo III dalis (XXX diena)

Naktis praėjo ramiai ir be jokių staigmenų, temperatūra nebepakilo. Giedrius atsikėlęs penktą valandą ryto, išsiruošė į Aikido treniruotę, turėjusią vykti netoliese esančioje Hombu. Ankstų rytą miestas buvo visiškai tuščias, net metro, kuriame įprastomis dienomis snūduriuoja daugybė japonų, buvo tuščias.

Tam yra priežastis. Šiuo metu vyksta vadinamoji „Golden week“, Japonijos nacionalinės atostogos, kuomet visi, išskyrus turizmo sektorių, ilsisi ir keliauja. Todėl viešbučių ir renginių kainos išauga kone dvigubai, tad prieš įsigydami kelionę ar planuodami savo maršrutą, atkreipkite dėmesį.

Kaip bebūtų gaila, atvykus prie į Hombu, paaiškėja, kad ir Aikido meistrai ilsisi, o pati salė, kurioje vyksta užsiėmimai taip pat nedirba. Gaila, jog nepavyko sudalyvauti dar vienoje Doshu pamokoje. Ne gana to, Giedrius čia buvo palikęs savo Aikido inventorių, kad nereiktų visą mėnesį jo kartu su savimi tampytis. Na ir kelionės pabaiga, matyt, labiau nesisekti turbūt nebegali.

Grįžus atgal į viešbutį susiplanavome labai nesudėtingą pasivaikščiojimą po Shinjuku rajoną, nes Ąžuolas jaučiasi kur kas geriau ir yra žvalesnis, nei pastarąsias keletą dienų. Taigi, po pusryčių išsiruošėme į miestą. Palengva ir niekur neskubėdami dar kartą užsukome į Hombu, gal nusišypsos laimė ir bent sargą sugebėsime rasti, kuris galėtų įleisti į vidų. Ir ką jūs manot? O gi sėkmė, kitaip nepavadinčiau. Šį kartą Hombu durys buvo plačiai atvertos, čia darbavosi statybininkai, kurie ir įleido Giedrių, kad šis galėtų pasiimti savo Aikido aprangą. Šypsena veide išsyk atsirado ir rodos diena tapo kur kas gražesnė, nei buvo iki šiol.

Aplankę keletą parduotuvių, paskutinį kartą užsukome į suši barą ir pajudėjome miesto centro link, garsiosios Shibuya sankryžos, kurioje vienu prasilenkia daugybė žmonių.

Chaotiškas, tačiau stebuklingai suorganizuotas pervažiavimas tapo Tokijo dinamiškumo simboliu. Šis rajonas garsėja daugybe parduotuvių, kuriose galima rasti garsiausių mados dizainerių kurtų drabužių bei meno dirbinių, tad turintiems laiko ir pinigų, verta užsibūti ilgiau. Na, o mes nenorėdami varginti savo mažojo keliautojo, o ir daugiau mums nieko nereikėjo, lauktuvės ir visi numatyti pirkiniai jau gulėjo mudviejų kuprinėse, saugiai supakuoti. Taigi, palengva pajudėjome viešbučio link, krautis savo mantos ir pailsėti prieš ilgą skrydį namo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.