Tokyo II dalis (XXIX diena)

Rodos, viskas turėjo susiklostyti gerai. Vaikas nustojo vemti ir atrodė kur kas žvalesnis, bet naktį pakilo temperatūra. Laimei buvome tam pasiruošę, turėjome vaistų.

Išaušus rytui, vaikas vis dar atrodė vangus. Jei sveikata nepagerės artimiausiomis valandomis, teks keliauti į artimiausią ligoninę, kad gydytojai galėtų nustatyti ligos priežastį ir paskirtų tinkamų vaistų. Bet apie pietus viskas lyg ir susitvarkė. Tad nusprendėme pakvėpuoti grynu oru ir išėjome pasivaikščioti. Pakeliui užsukome į šalia esantį Ueno rajono turgų, Ameyoko, dar žinomą kaip saldainių alėja. Kadaise šis turgus buvo vadinamas „juoduoju“.


Adresas: 4 Ueno, Taito-ku, Tokyo

Darbo laikas: 10.00 – 19.00 val., daugelis parduotuvių trečiadieniais neveikia

Kaina: nemokamai


Tai viena garsiausių Tokijo miesto gatvių, kurioje šurmuliuoja daugybė žmonių. Čia galima surasti šviežių maisto produktų, japoniškų užkandžių, įvairių drabužių ir suvenyrų. Daugelis keliautojų rekomenduoja apsilankyti šiame turguje vakare, kuomet įžiebiamos neoninės lempos, o virš galvos važiuojantys traukiniai ir garsiai šaukiantys prekeiviai kuria ypatingą atmosferą.

Atvykus į turgų, jau gerokai įdienojus, čia būriavosi daugybė žmonių. Mūsų tikslas buvo įsigyti keletą daiktų, kurie bus parvežti namo lauktuvėms. Aplankėme ne vieną parduotuvę ir išvydome daug labai įdomių ir Europoje tikrai nematytų dalykų. Užsukome ir į vieną iš žaislų krautuvių, kuri galėtų būti vadinama vaikų „rojumi“. Nors iš išorės ji neatrodė baisiai didelė, viduje išvydome krūvas žaislų, kurie netilpo į lentynas ir pagal temas buvo išdėlioti net penkiuose pastato aukštuose. Nuo įvairių dėlionių iki Marvel ir japoniškų animacinių filmų herojų ir robotų, tokių kaip nedidelis ir pūkuotas augintinis. Daug įdomių ir nematytų dalykų čia galima atrasti, o jei yra noro ir įsigyti. Vis tik, tie japonai kūrybingi ir labai originalūs žmonės, apie viską pagalvoja 🙂

Po poros valandų praleistų besistumdant milžiniškoje minioje ir akylai stebint vienas kitą, kad nepasiklystume, grįžome atgal į viešbutį, nes Ąžuolui pakilo temperatūra. Tad likusią dienos dalį praleidome viešbučio kambaryje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.